Broušení drahých kamenů

Ruční broušení šperkových kamenů

Všechny mnou zhotovené drahokamy jsou výhradně ručně broušené. V mých rukou se každý kámen stane skutečným mistrovským klenotem, který procesem precizního vybroušení a vyleštění získá svou jedinečnost a jeho tržní cena výrazně vzroste. Láska k řemeslu a osobní přístup ke každé zakázce zaručuje dokonalý výsledek a výjimečnou kvalitu zpracování. S broušenými kameny z mé dílny máte jistotu, že váš šperk bude unikátní a plný osobitého šarmu.

Facetované výbrusy na míru

Proměním každý surový drahokam v dokonalý facetovaný výbrus dle vašeho přání, splňující přesné požadavky na tvar i rozměr. Můžu zhotovit kámen z mé vlastní suroviny, ale také z vámi dodaného materiálu na základě individuální osobní domluvy a specifických požadavků. Se mnou máte možnost ovlivnit každý detail a vytvořit tak originální šperkový kámen, který bude dokonale vyhovovat vašim záměrům.

Opravy a renovace poškozených kamenů

Nejenže dokážu vytvořit zbrusu nové krásné kameny, ale také jsem schopen provést drobné opravy i kompletní renovace drahokamů, které si po letech zaslouží získat zpět svůj zašlý lesk. Každému kameni, který poznamenal zub času vrátím jeho původní krásu a vdechnu mu tak nový život. Při každém procesu obnovy postupuji s maximální šetrností ke svěřenému kameni a snažím se tak zachovat jeho historii a význam pro vás.

Spolupráce se zlatnickou dílnou

Pokud si přejete realizovat kompletní výrobu šperku, spolupracuji s profesionální zlatnickou dílnou. Moje umělecké dovednosti a šperkařské know-how se spojí, aby vytvořily šperky, které nejen zaujmou svou jedinečností a kvalitou, ale také budou součástí vašeho osobního stylu a vkusu. Společně můžeme přivést do života každý nápad a proměnit ho v originální šperk, který bude výrazem vaší krásy a elegance.